معرفی دستگاه لیزر مونالیزاتاچ


لیزر مونالیزاتاچ

برترین تکنولوژی در علم پزشکی زنان در حال حاضر لیزرها و در راس آنها لیزر مونالیزاتاچ است. این دستگاه در ابتدا خاص لیزرهای واژینال طراحی شد ولی به تدریج در دامنه وسیع تری مورد استفاده قرار گرفت.
لیزر مونالیزاتاچ  در رشته زنان کاربردهای درمانی و زیبایی متفاوتی دارد.
مهمترین کاربرد درمانی لیزر واژینال، درمان خشکی و کاهش ترشحات در اثر افزایش سن و کاهش هورمونها در دوران یائسگی ایجاد می شود.این خشکی سبب سوزش ناحیه ژنیتال، درد و سوزش هنگام نزدیکی، تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار حین عطسه و سرفه یا قبل از رسیدن به دستشویی میشود.
در افرادی که با درمان های هورمونی خشکی برطرف نشود و یا اجازه مصرف هورمون در فرد نداشته باشیم، لیزر مونالیزاتاچ  کمک بسیار زیادی می کند و حدود ۹۰-۸۰ درصد بهبودی ایجاد میشود. در واقع جوانسازی مخاط واژن و مخاط اطراف مجرای ادرار با استفاده از لیزر بهترین شیوه درمان در موارد خشکی واژن است.
کاربرد دیگر درمانی لیزر، رفع ضایعات زگیل تناسلی در یک جلسه و با احتمال عود بسیار کمتر نسبت به سایر روش ها است.در واقع لیزر بهترین روز درمان زگیل تناسلی است.
لیزر مونالیزاتاچ همچنین در درمان عفونتهای مکرر واژن استفاده میشود.خصوصا در مواردی که به داروهای مختلف ،مقاوم بوده اند، نتایج خیلی خوبی داشته.
مهمترین کاربرد زیبایی دستگاه مونالیزاتاچ ، انجام لابیاپلاستی با لیزر است که سبب می شود برش های منظم تر ایجاد شود، جراحی سریع تر باشد، جراحی با حداقل بخیه نسبت به روش جراحی با تیغ جراحی انجام شود.
از لیزر برای رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی و همین طور رفع استریای شکم یا خطوط پوستی ناشی از بارداری استفاده می شود. این روش ها در چندین جلسه انجام می شود و تا حد قابل قبولی تیرگی واژن و شدت و وسعت خطوط استریا را کاهش می دهد.

بیش از سه سال است که ما در مطب از این لیزر استفاده میکنیم و رضایت حداکثری از نتایج این تکنولوژی را تجربه کرده ایم .

در مورد تک تک کاربردهای این لیزر ویدئو های مفصلی در وب سایت و پیج اینستاگرام من هست که میتوانید با دیدن آنها اطلاعات بیشتری پیدا کنید

امکان ارسال نظر وجود ندارد.

Call Now Button