عمل لابیاپلاستی در تهران

عمل لابیاپلاستی در تهران

جراحی زیبایی واژن یا عمل لابیاپلاستی در تهران، به منظور زیباسازی این ناحیه (یعنی واژن) انجام می شود البته متخصصان این زیباسازی را هم از طریق کوچک کردن لبه های داخلی واژن (لابیای مینور) و تغییر فرم لب های بیرونی واژن (لابیای ماژور) انجام می دهد.
همان طور که همه شما می دانید در عمل لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) یک دکتر خوب باید بتواند بدون آن که به سلامت واژن آسیب بزند چین و چروک ها و بخش اضافی واژن را از بین ببرد چون بزرگ شدن لابیای مینور، به مرور زمان امکان دارد برای بیماران خطر آفرین و یا آزار دهنده هم باشد همین امر نگران کننده باعث شده تا در نهایت برخی از افراد از شکل واژن خود ناراضی باشند و به فکر عمل لابیاپلاستی بیفتند تا از این طریق اعتماد به نفس و روابط زناشویی شان و همچنین نگرانی خود را بهبود ببخشند.

انواع روشهای عمل لابیاپلاستی در تهران

عمل های زیبایی لابیاپلاستی در تهرانپارس و تهران معمولا توسط متخصص زنان به دو روش استفاده از تیغ جراحی و یا برش با لیزر برای بیماران انجام می شود.
روش اول عمل زیبایی لابیاپلاستی با جراحی : در این روش، جراح چروک های لابیای مینور به همراه بخش های اضافی به کمک تیغ جراحی برداشته می شود البته شما مراجعه کننده عزیز باید توجه داشته باشید که انجام مراقبت های پس از این جراحی اهمیتی زیادی دارد.
روش دوم عمل لابیاپلاستی با لیزر: روش دوم یعنی لابیاپلاستی با لیزر، کمتر تهاجمی می باشد و همان طور که از اسم این روش مشخص است برداشتن چین و چروک و قسمت های اضافی لابیای مینور، از طریق لیزر انجام می شود.

مزایای عمل لابیاپلاستی در تهران

عمل زیبایی لابیاپلاستی یک نمونه از مهم ترین عمل هایی می باشد که موجب احساس آرامش روانی در خانم ها می شود و علاوه بر آن در افزایش لذت جنسی بسیاری از زنان در حین مقاربت بسیار موثر است به همین خاطر می باشد که بیشتر متخصصان می گویند این نوع عمل یکی از روش هایی است که تاثیر مثبتی بر روابط زن و مرد دارد. البته عمل جراحی لابیاپلاستی در تهران به جلوگیری از بسیاری از مشکلات در ناحیه واژن کمک می کند و همچنین در کاهش بروز عفونت و قارچ در ناحیه واژن هم موثر است.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی هستند؟

دلایل زیادی همچون زایمان، افزایش سن، فعالیت جنسی و ژنتیک بر روی بزرگ شدن لابیای زنان تاثیر به سزایی دارند به همین خاطر بسیاری از خانم در انجام فعالیت های روزانه مانند ورزش کردن، رعایت بهداشت، عفونت‌های دستگاه ادراری، پوشیدن لباس های تنگ، پیاده روی و همچنین با روند رو به افزایش حتی از پوشیدن شلوار یوگا، شلوار تمرینی و لباس شنا و … رنج می برند. با این حال، بیشتر بیماران زن احساس می‌ کنند که هنگام رابطه عاشقانه با شریک زندگی خود، بسیار خود آگاه هستند به دلیل وجود همین موارد است که خانم ها به مطب های متخصص زنان مراجعه می کنند تا عمل لابیاپلاستی در تهران را توسط این پزشکان حاذق به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

لابیاپلاستی

چه اقداماتی فرد قبل از عمل جراحی لابیاپلاستی باید انجام دهد؟

قبل از عمل جراحی لابیاپلاستی، فرد باید به یک جراح و متخصص زنان که در این رابطه اطلاعات کافی دارد مراجعه کند تا او بگوید که چه اقداماتی باید انجام دهد تا جراحی با نتیجه بهتری انجام شود. پزشک متخصص در این زمینه اقدامات زیر را برای وی توصیه می کند که انجام دهد:

1 ـ معاینه جسمی قبل ازعمل : همه کسانی که قصد دارند عمل جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند اول باید فرد بیمار توسط یک پزشک معتبر معاینه شود تا در صورت وجود عفونت نخست عفونت را درمان کند و سپس عمل جراحی را انجام دهند و همچنین در طول معاینه نیز باید فرد پاپ اسمیر انجام دهد البته می توانید، از طریق معاینه پزشک می برنامه کلی جراحی را از قبل برنامه ریزی کنید.

2 ـ انجام معاینات پزشکی در قبل از جراحی : انجام آزمایشات قبل از عمل دومین مرحله ای که متخصص زنان به فرد پیشنهاد می کند که حتما قبل از انجام جراحی لابیاپلاستی در تهران انجام دهد.

3 ـ اقدامات دارویی : اگر بیماری از داروهایی مثل آسپرین، داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی، ویتامین E و چای سبز در قبل از عمل استفاده می کند، باید مصرف آنها را بلافاصله قطع کند؛ چون این داروها می توانند باعث خونریزی در حین انجام جراحی شود.

4 ـ سیگار کشیدن : بیماران محترم اگر دخانیات از جمله سیگار و قلیان مصرف می کنید، ، بهتر است یک هفته قبل و یک ماه بعد از جراحی سیگار نکشید. به خاطر اینکه مواد دود زا از بهبود زخم و عفونت و بخیه ها در پس از عمل جلوگیری می کند.

5 ـ رابطه جنسی : شب قبل از عمل لابیاپلاستی از رابطه جنسی حتما خودداری کنید.

6 ـ استحمام و بهداشت : دوش گرفتن قبل از جراحی یک امر ضروری می باشد. با این حال، بهتر است ناحیه تناسلی را سه روز قبل یا بلافاصله قبل از جراحی از موهای زائد پاکسازی کنید.

مراقبت هایی که باید بعد عمل جراحی لابیاپلاستی انجام داد چه چیز هایی هستند ؟

یکی از دلایل مهمی که باعث بهبود بهتر زخم، کاهش درد و رسیدن به نتیجه مطلوب می شود رعایت و مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی لابیاپلاستی است چون هرچه بیشتر به انجام مراقبت ها توجه کنید سریعتر سلامتی خود را بدست می آورید.

 • استراحت : اولین امر مهم بعد از عمل جراحی استراحت کردن است طبیعتا هرچه شما بیشتر استراحت کنید مراحل بهبود تان در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد در نتیجه توجه داشته باشد که باید حداقل سه روز تا یک هفته در خانه بمانید و به محل کار خود نروید.
 • رژیم غذایی : همان طور که تمامی شما بیماران عزیز می دانید امکان دارد بعد از عمل دچار یبوست شوید پس حتما رژیم غذایی خود را برای جلوگیری از یبوست خود تنظیم کنید به خاطر اینکه یبوست موجب فشار روی بخیه ها و افزایش تورم می شود پس سعی کنید در رژیم غذایی خود از غذاهای چرب و فست فودهای پرهیز کنید، چون خوردن این غذاها باعث التیام زخم ها نمی شود ولی سبب ایجاد یبوست می شود.
 • کمپرس آب سرد : باید در 24 ساعت اول پس از جراحی از کمپرس آب سرد استفاده کنید به دلیل اینکه بیشتر پزشکان معتقد اند آب سرد درد، تورم و خونریزی پس از عمل جراحی مثل لابیاپلاستی را تا حدلامکان تسکین می دهد.
 • پاکیزگی و استحمام : رعایت بهداشت یک نمونه از مهمترین دلایلی است که باید بعد از جراحی زیبایی لابیاپلاستی در نظر گرفت. بنابراین سعی کنید ناحیه تناسلی خود را روزانه با شامپو بچه شستشو دهید چون بهداشت و استحمام در مواقع عمل تا دو روز پس از جراحی یک امر بسیار ضروری می باشد چون از بروز عوارضی مثل عفونت و قارچ جلوگیری می کند.
 • رابطه جنسی : نکته آخر که از اهمیت بالایی هم برخوردار است این می باشد که سعی کنید تا چهل روز بعد از جراحی از داشتن رابطه جنسی کاملا خودداری کنید و یا اگر یک زمانی تصمیم به رابطه جنسی دارید بهتر است از ژل روان کننده استفاده کنید تا فشار بر روی بخیه ها وارد نشود.

دوره نقاهت عمل جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

دوره نقاهت اکثر بیماران بر اساس نوع روش انجام شده در جراحی متفاوت می باشد ابته بعد از 3 تا 4 ماه امکان بهبودی می باشد، اگرچه بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند حدود یک هفته کار را کنار بگذارند چون پزشک جراح توصیه می کند برای چندین روز نشستن بعد از عمل زیبایی لابیاپلاستی تعطیل کنند به خاطر اینکه امکان دارد برایشان ناراحت کننده باشد.

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران چه ویژگی دارند ؟

در عمل لابیاپلاستی درتهران ویژگی هایی مثل حاذق بودن جراح، نقش و اهمیتی مهمی در انتخاب یک پزشک متخصص دارد چون اگر جراح لابیاپلاستی اطلاعات کافی را در رابطه با عروق خونی و اعصاب نداشته باشد و به آن آسیب وارد کند، عوارض این خطر دیگر جبران پذیر نخواهد بود البته یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران هنگامی در لیست بهترین جراحان در شرق تهران قرار می گیرد که ضمن حفظ سلامت اعصاب و عروق خونی بیمار آثاری پس از جراحی در بدن بیمار باقی نگذارد به دلیل اینکه خانم ها بر روی پوست و بدن خود خیلی حساس هستند.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه اعمال جراحی زیبایی لابیاپلاستی در تهران

 • تکنیک هایی که در عمل جراحی انجام می دهند.
 • شکل و فرم لابیا مینور بیماران مراجعه کننده دارند.
 • سومین موردی که بر هزینه های این جراحی تاثیرگذار است میزان برش های مورد نیاز در جراحی می باشد.
 • مواد مورد استفاده در عمل و ابزار های جراحی مثل :نخ بخیه و استفاده از لیزر
 • همراه شدن عمل جراحی لابیاپلاستی با دیگر جراحی ها
 • محل انجام عمل لابیاپلاستی (مثلا بیمارستان ، یا مطب تخصصی)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button