رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که میتواند برای خانم ها رخ دهد، تیرگی پوست دستگاه تناسلی آنان است. در طی سالیان گذشته، همواره به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، راه های مختلفی برای رسیدگی و برطرف کردن این مشکل معرفی شده است اما تاکنون هیچ کدام نتوانسته اند به عنوان راه حلی دائمی، معتبر و البته موثر شناخته شوند. در گذشته روش های زیادی به عنوان روشن کننده واژن و مقعد به دنیا معرفی شد از جمله آنان میتوان به مواد شیمیایی موضعی اشاره کرد. اما به واسطه حساسیت بالای پوست در این ناحیه از بدن، و عواقب بسیار ناگوار این مواد به سرعت از دسترس خارج شد. پس از گذشت سال ها و پس از پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داد، رفع تیرگی واژن با لیزر بدور از هرگونه آسیبی امکانپذیر شده است. و حتی نتایجی دائمی را به همراه داشته است.

رفع تیرگی واژن با لیزر

این روزها سفید کردن واژن، روشی‌ست که بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیار شایع شده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید انجام این کار نه تنها زیبایی ناحیه تناسلی را با خود به همراه دارد بلکه در افزایش روحیه و اعتماد به نفس خانم ها نیز تاثیر می گذارد. درواقع دلایل زیادی وجود دارد که میتواند تیرگی واژن را برای افراد به همراه آورد که از جمله میتوان به وراثت، تغییرات ناگهانی هورمونی، زایمان، پیری و حتی عفونت های باکتریایی اشاره کرد. این تیرگی اغلب باعث خجالت و کاهش اعتماد به نفس در حین برقراری رابطه جنسی می شود. هر چند که در اکثریت موارد این مسئله آخرین چیزی است که در یک رابطه اهمیت پیدا می کند. مسئله اینجاست که اغلب زنان تیره پوست با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و از طریق لیزر سعی در برطرف کردن آن دارند. با این حال لازم است بدانند که آنها این رنگ دانه ها را به ارث برده اند و هرگونه تغییرات هورمونی یا زایمان و یا پیری تنها این رنگ دانه ها را تشدید می کند.

رفع تیرگی واژن

علت تیرگی واژن

 در میان تمامی عواملی که تیرگی واژن را با خود به همراه دارند، عوامل ژنتیکی را میتوان مهم ترین علت آن دانست. البته بالا رفتن سن همواره با تغییرات هورمونی در فرد همراه است که میتواند  بر آلت تناسلی بانوان تاثیر گذاشته و منجر به تیرگی آن شود. در این میان نباید از تاثیر برخی از داروهای خاص غافل شوید. امروزه بسیاری از لباس زیرهای موجود، بسیار تنگ و نامناسب هستند. باید بدانید که این مسئله تهویه هوا نامناسبی را در آن ناحیه به وجود آورد و باعث عدم رسیدن هوای تازه، تجمع رطوبت و عرق در این ناحیه میشود که منجر به تغییر رنگ پوست می گردد. از سایر موارد موجود میتوان به عوامل زیر اشاره کرد:

به تن کردن لباس تنگ لباس زیر تهیه شده از مواد مصنوعی مانند پلاستیک که تهویه کافی و مناسبی ندارد. حتی به تن کردن شلوار جین، آن هم برای مدت زمانی طولانی میتواند تیرگی واژن را به همراه داشته باشد.

شاید پیاده روی و راه رفتن زیاد برای سلامتی بسیار مناسب باشد اما سایش مداوم پوست به یکدیگر را با خود به همراه دارد که اغلب با تغییر رنگ همراه می شود.

در این راستا البته عوامل زیاد دیگری وجود دارد که بیان آنها در این مقاله نمی گنجد اما با مراجعه به بخش تماس باما و برقراری ارتباط با دکتر ریحانه رمضانی نژاد میتوانید نسبت به آنها اطلاعات کاملی بدست آورید.

سفیدی واژن

رفع تيرگي واژن با لیزر چگونه باید باشد؟

همانطور که گفته شد رفع تیرگی واژن با لیزر از جمله روش هایی به شمار می آید که توانسته در طی سال های گذشته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. اما مسئله اینجاست که این روش چگونه عمل میکند؟ آیا آسیب هایی را به همراه دارد؟

لیزر دستگاهی است که با اشعه خود به بافت های زیرین پوست نفوذ کرده و با رساندن خود به فولیکول های مو آنها را از بین می برد. تاکنون به این فکر کرده اید که این اشعه چرا هیچگونه آسیبی به پوست نمیرساند؟

باید بگوییم به دلیل حساسیت بسیار بالای پوست ناحیه تناسلی بانوان، این مسئله بسیار حائز اهمیت است که میزان درجه مناسبی را برای لیزر این ناحیه استفاده کنید. اگر این اشعه بیش از اندازه زیاد باشد همواره مشکلاتی را برای خانم ها به همراه دارد که از شایع ترین آن میتوان به سوختگی اشاره کرد. چه بسا که استفاده نادرست از لیزر حتی حس‌های موجود آن ناحیه را نیز دچار اختلال کند.

اما اگر شخصی به شما گفت که استفاده از لیزر همواره مشکلاتی همچون نازایی را با خود به همراه دارد فورا سرتان را برگردانید زیرا تنها هدف او گمراه کردن شماست.

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر

وقتی صحبت از رفع تیرگی واژن با لیزر می شود یکی از مسائلی که نمود پیدا می کند، هزینه آن است. باید بگوییم این هزینه با توجه به دستگاهی که استفاده می کنید متفاوت است. هر چقدر که دستگاه مورد استفاده پرکاربردتر، حرفه ای تر و میزان درجه اشعه مناسب تر باشد، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب نزدیک تر است و به واسطه آن هزینه دریافتی توسط پزشک متخصص نیز بیشتر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به بخش تماس باما مراجعه کنید تا علاوه بر آشنایی با اسم دستگاه از هزینه های آن نیز آگاه شوید.

کلام آخر

در این مقاله در رابطه با چگونگی رفع تیرگی واژن با لیزر توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم. همچنین به طور کامل در رابطه با عوامل به وجود آمدن تیرگی و البته هزینه های لیزر واژینال توضیحاتی را بیان کردیم. امیدواریم که این محتوا برای شما کارآمد بوده باشد. در صورتی که همچنان سوال و یا ابهامی در این زمینه دارید میتوانید آن را در بخش نظرات زیر همین مطلب و یا صفحه تماس با ما بیان نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button