بهترین جراح و متخصص زنان در تهران

رکتر رمضانی متخصص زنان

امروزه در عصر نوین یکی از رایج ترین جراحی ها در بین خانم ها، جراحی زیبایی زنان می باشد و همچنین برای کسانی  که علاقه بسیاری به زیباسازی و رفع عیوب ناحیه تناسلی خود دارند گزینه محبوبی به شمار می رود. عمل‌های زیبایی بیشتر به خاطر نگرانی بیمار از ظاهر اندام تناسلی خارجی خود (اندازه بزرگتر یا عدم تقارن لابیا مینور، ظاهر تیره رنگ لبیا ماژور) و شل بودن واژن، ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس یا انجام فعالیت‌های ورزشی به علت بزرگ شدن اضافی لابیا مینور و به درخواست بیمار و همچنین با هدف افزایش رضایت جنسی هم برای خودش و هم برای همسرش انجام می‌شود.

جراح زیبایی زنان کیست؟

جراح زیبایی زنان فردی می باشد که دارای تخصص و تجربه در تمامی عرصه های مشکلات مربوط به زنان، زایمان و نازایی را داشته باشد و دارای شناخت کاملی از آناتومی تناسلی داشته باشد. علاوه بر داشتن تخصص فراوان در جراحی زیبایی زنان داشتن مهارت و  تجربه بسیار حائز اهمیت است که بیشتر پزشکان متخصص جراحی زیبایی زنان در تهران (شرق تهران) همه این ویژگی های یک جراح زیبایی زنان را دارا هستند.

ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان

۱- مهم‌ترین و اولین ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان این است که باید پزشک مربوطه در زمینه فعالیت هایی که در مراکز خاص یا مطب خودش ارائه می کند بیشترین سواد و آگاهی را داشته باشد.

و در واقع  داشتن سواد و دانش به پزشک این اجازه را می‌دهد که بهترین روند درمانی خاصی را برای بیمار خود در نظر بگیرد. همین امر موجب موفقیت نتیجه درمان را تا حد زیاد افزایش می دهد.

۲- دومین ویژگی یک جراح خوب زیبایی زنان این است که مهارت و تجربه ای که در طول سال های تخصص خود کسب کرده است را بتواند در جریان کار قرار دهد و در موارد استثنایی که دانش آکادمیک سودی ندارد بتواند تصمیم گیری درست و نتایج مطلوبی را داشته باشد.

۳- اخلاق حرفه ای و دغدغه مندی در خصوص رفع مشکلات بیمار یکی دیگر از انواع ویژگی های مهمی است که باید پزشکان مد نظر و یک هدف برای خودشان قرار دهند تا ارتباط گیری درست و منطقی بین آنها و بیمار مراجعه کننده شکل بگیرد. همین امر موجب می شود که بیمار، پزشک را محرم خود بداند و بسیاری از مشکلات روانی و پزشکی خود را با جراح خود در میان بگذارد و از او مشاوره بگیرد. نتایجی بدست آمده از این ویژگی  حاکی از آن است که هر چقدر همدلی و صمیمیت بین بیمار و پزشک زیاد باشد روند درمان به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا می کند.

 چرا خانم ها به سراغ انواع جراحی های زیبایی واژن می روند ؟

بسیاری از خانم و دختران جوان خواستار این هستند که علاوه بر اینکه ظاهر و چهره زیبایی داشته باشند، از اندام جنسی زیبایی هم برخوردار باشند. این حق تمام بانوان است که از لحاظ جنسی برای همسر خود جذاب ودوست داشتنی و زیبا باشند تا  در روابط جنسی خود هم  بتوانند حس بهتری نسبت به رابطه با همسر خود و هم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. که یکی از اعمال زیبایی که برای واژن خانم ها انجام می شود انواع عمل های جراحی زیبایی واژن می باشد.

انواع روش های جراحی زیبایی واژن در تهران

 واژینوپلاستی

جراحی واژینوپلاستی به عمل جراحی ورودی واژن اشاره دارد و این روش همانند ترمیم کف لگن نمی باشد و اگر نقص کف لگن (افتادگی ارگان‌های لگن مثل مثانه، رحم یا روده) دیده شود علاوه بر آن علائم آن برای بیمار قابل تحمل نباشد باید یک جراحی درمانی برنامه ریزی شود نه فقط زیبایی و ترمیم ظاهری واژن. انتظارات متقاضی از عمل زیبایی واژینوپلاستی ممکن است، آن چیزی که می خواهد نباشد و جراحی سبب تنگ شدن زیاد و یا عدم بهبودی شلی واژن شود.

 پرینوپلاستی

این روش جراحی به ترمیم ورودی واژن و فضای بین واژن و دهانه مقعد می پردازد. و یک روش مکمل برای جراحی افتادگی (پرولاپس) لگن است. هدف از این جراحی بسیار متفاوت می باشد که عبارت است از: ایجاد زیبایی ظاهری در پرینه با بالا بردن پرینه و رضایت جنسی بسیار از طریق افزایش سطح تماس واژن با آلت مردانه. همچنین این روش می‌تواند مسیری را که مدفوع از آن عبور می‌کند صاف و اصلاح کند و دفع مدفوع را تسهیل کند، با این حال هنگامی که از پرینوپلاستی فقط به منظور اهداف زیبایی و برای بهبود عملکرد جنسی استفاده می‌شود، شاید نتایج چندان موفقی را رقم نزند.

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

یکی از رایج ترین عمل جراحی زیبایی زنان در تهران (شرق تهران) لابیاپلاستی است که برای بهبود ظاهر دستگاه تناسلی خارجی و کاهش بافت‌های اضافی اطراف ورودی واژن (برای افزایش رضایت حین مقاربت) انجام می‌شود. اولین بار جراحی کوچک کردن لابیا مینور به عنوان یک نوع جراحی زیبایی توصیف و تعریف شد و برای انجام آن روش‌های مختلفی وجود دارد مثل برش خطی، برداشتن وج یا گوه‌ای لبیا مینور و اگر کسی تمایل دارد که تمام بافت‌های تیره تر را از بین ببرد روش خطی بسیار مناسب تر است.در روش گوه‌ای، نتیجه به حالت طبیعی نزدیک تر می باشد ولی قسمتی از بافت‌های تیره تر هم باقی می‌ماند. در این روش ترمیم دقیق و کنترل خونریزی حین عمل خیلی مهم است، چون ممکن است زخم خوب جوش نخورد یا بد شکل شود.در بیش از ۹۰ درصد موارد، تنها قسمت هایی از پوست لابیا ماژور برداشته می‌شود. از روش لابیا ماژور پلاستی برای رفع مشکلات ناشی از بیماری‌هایی مانند لنف ادم مادرزادی یا هیپرپلازی مادرزادی غده آدرنال استفاده شده است.

 هودوپلاستی

روش هود پلاستی در جراحی زیبایی بانوان، كاهش پوست روی کلیتوریس و طرفین آن را انجام می دهد. هدف از این روش آشکار کردن بیشتر کلیتوریس برای دستیابی به تحریک جنسی بیشتر است.

بزرگ کردن لابیا ماژور

هدف از بزرگ کردن لابیا ماژور توسط عمل جراحی زیبایی زنان در تهران کمک به بهبود ظاهری لابیا ماژور ای کوچک  چروکیده یا شل است. و برای این جراحی، معمولا بیشتر از پرکننده (فیلر) مثل چربی یا ژل اسید هیالورونیک استفاده می‌شود. ناحیه انتخاب شده برای پیوند چربی اتولوگ ممکن است هر ناحیه‌ای با بافت چربی زیادی باشد، اما معمولا مناطق مورد استفاده ران و قسمت داخلی زانو هستند. بافت چربی که از این مناطق ذکر شده  بدست آمده به روش سانتریفیوژ جدا شده و در لابیا ماژور تزریق می‌شود. امکان دارد چربی تزریق شده به مرور جذب پوست شود و برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به جلسه ی دیگری هم باشد. استفاده از ژل به عنوان پرکننده نیز یک تکنیک جوانسازی غیر از جراحی به شمار می رود. استفاده از ژل در این قسمت از بدن باید با دقت فراوان مورد استفاده قرار گیرد. تخصص و مواد مناسب می‌توانند از بروز التهاب همچون تشکیل گرانولوما پیشگیری کنند. بزرگ کردن لابیا ماژور با فیلر، جراحی نیست و تکنیک زیبایی غیر جراحی محسوب می‌شود و نتیجه آن به دانش و مهارت‌های عملی جراح بستگی دارد.

چه کسانی می توانند برای انجام جراحی زیبایی واژن اقدام کنند ؟

همه بانوانی که با تغییرات وزن، بالا رفتن سن، زایمان های طبیعی بسیار زیاد و متعدد و یا به دلیل ژنتیک دچار مشکل گشادی واژن شده اند و از انجام آمیزش لذت کافی نمی برند می توانند جراحی زیبایی واژن را توسط متخصصین انجام دهند. گذشت زمان و تغییراتی که در بدن به خصوص دستگاه تناسلی خانم ها اتفاق می افتد امر غیر قابل اجتناب است، یکی از این مشکلات بالا رفتن سن آتروفی واژن می باشد، آتروفی واژن مشکلات و تغییرات هورمونی متعددی را برای بیمار به ارمغان می آورد که با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن می توان در مدت زمان کوتاهی به شکل ایمن و موثر به درمان آن پرداخت. بانوانی که یائسه شده اند و یا با مشکلات یائسگی روبرو هستند می توانند جهت درمان مشکلات یائسگی از روش عمل زیبایی واژن برای درمان مشکلات یائسگی خود استفاده کنند.

مزایای عمل زیبایی برای زنان چیست ؟

خانم هایی که اقدام به عمل های زیبایی دستگاه تناسلی خود می کنند علاوه بر رفع مشکلات پرینه و شل بودن واژن مشکلاتی که در واژن وجود دارد را هم  می تواند رفع نمایند و همین طور جراحی زیبایی زنان فوایدی از جمله موارد ذیل را هم دارا است که ما برای شما بیان می کنیم :

 • بالا بردن رطوبت در واژن
 • تحریک کلاژن سازی واژن
 • جوانسازی واژن
 • درمان مشکل افتادگی واژن
 • زیبا ساختن واژن
 • درمان مشکلات بی اختیاری در ادرار و مدفوع
 • درمان مشکلات خشکی واژن
 • روشن کردن رنگ پوست ناحیه تناسلی
 • قوام بافت های واژن (افزایش مقاومت بافت واژن)
 • حجیم سازی لابیاها (در مواردی که لابیاها بسیار کوچک مشاهده می شود)
 • جراحی زیبایی واژن با لیزر

سخن آخر درباره بهترین جراح و متخصص زنان

بیماران عزیزی که قصد دارید عمل زیبایی خود را با نتیجه عالی و همچنین به بدون هیچ گونه دردسر و مشکلی انجام دهید می توانید قبل از اینکه تصمیم به جراحی بگیرد با پزشک متخصص تماس حاصل فرمایید و با ایشان مشورت کنید تا تمامی مراحل را برای شما توضیح دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button