هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟


اگر بخواهیم لابیاپلاستی را برای شما مختصر تعریف کنیم به این گونه است : به صورت کلی لابیاپلاستی به روشی گفته می شود که در آن با انجام عمل توسط پزشک متخصص زنان، اندازه لبه های بیرونی آلت تناسلی خانم ها را به اندازه دلخواه و مناسب آن کاهش می دهند که این روش ذکر شده، معمولا بیشتر برای جوان سازی واژن زنان انجام می شود.
علاوه بر آن می توان توسط عمل لابیاپلاستی بسیاری از خانم هایی که از لابیا های بزرگ خود رنج می برند و این مورد باعث آزار آنها می شود را بهبود ببخشند تا در حین رابطه جنسی یا در حالی که فعالیت های روزانه خود را انجام می دهند، لابیاهای بلند و بیرونی واژن باعث ایجاد درد و خارش در آنها نشوند. دکتر ریحانه رمضانی نژاد در مقاله لابیاپلاستی بصورت مفصل درباره این جراحی صحبت کرده اند برای اطلاع بیشتر از جزییات این عمل میتوانید به این مقاله مراجعه نمایید.

هزینه عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی به چه صورت است؟

یکی از سوالاتی که بیشتر در بین مراجعه کنندگان عمل زیبایی رایج است، هزینه آن می باشد که پرسیده می شود هزینه عمل زیبایی واژن (هزینه عمل لابیاپلاستی) چقدر است ؟

همانطور که همه متقاضیان گرامی می دانند، هزینه عمل لابیاپلاستی بستگی به عوامل بسیاری دارد که بر آنها تاثیر گذار است و هزینه آن متغیر می شود و از آنجایی که هر عمل زیبایی بخصوص عمل زیبایی لابیاپلاستی از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد پس نتیجه می گیریم که هزینه لابیاپلاستی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.
این امر باعث شده تا تعیین قیمت ثابت مشکل باشد، به همین دلیل بهترین راه حل بدست آوردن هزینه عمل، مراجعه و معاینه توسط پزشک متخصص است. پس بیمار باید برای تعیین دقیق هزینه جراحی زیبایی لابیاپلاستی و واژن حتما یک جلسه معاینه و مشاوره را با متخصص زنان خود انجام دهد تا بهترین نتیجه را از هزینه عمل لابیاپلاستی خود کسب کند.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل جراحی زیبایی واژن (عمل لابیاپلاستی) چیست؟

یک نمونه از عواملی که تاثیر بسیاری بر روی هزینه عمل زیبایی دارد نوع جراحی لابیاپلاستی است و همانطور که متخصصان ذکر کرده اند، با ۲ روش لیزر و جراحی با تیغ معمولا انجام می شود که در هنگام عمل پزشک زنان تصمیم می گیرد از کدام روش درمانی استفاده کند. برای همین است که می گویند حتما قبل از جراحی با متخصص خود مشورت و مشاوره بگیرید تا در کار او اطلاع داشته باشید.

مورد دیگری که در هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر بسزایی دارد، انتخاب پزشک متخصص با تجربه و دارای پیشینه عالی است که اگر لابیاپلاستی توسط یک جراح مجرب متخصص زیبایی زنان انجام شود، به دلیل تجربه فراوان و مهارت بالایی که در عمل های پیشین خود کسب کرده است، تمام سعی خود را می کند تا کار را با دقت و ظرافت بیشتری انجام دهد که بیمار در آینده دچار مشکل و عارضه خاصی نشود.

مورد سومی که بر هزینه این عمل تاثیر گذار است، نوع لیزری است که عمل لابیاپلاستی توسط آن انجام می شود، چرا که برندهای مختلفی از لیزر در کشور موجود می باشد که مورد استفاده قرار می گیرند، اما آنها را می توان از لحاظ کیفیت، از یکدیگر جدا کرد که هر کدام هزینه های متفاوتی دارند، به این دلیل که هرچه کیفیت بالاتر باشد، به تبع آن قیمت هم بیشتر می باشد. البته ناگفته نماند که ما در ادامه این مطلب چند نمونه از عوامل دیگری بر هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر گذار است را برای شما بیان کرده ایم که عبارت است از :

  • تکنیک جراحی که پزشک بر روی بیمار انجام می دهد.
  • شکل و فرم لابیا مینور؛ چرا که هر اندازه کار عمل بیشتر و سخت تر باشد، هزینه به همان اندازه تغییر می کند.
  • میزان برش های مورد نیاز در جراحی که باعث زیبایی و ایجاد احساس راحتی می شود.
  • مواد مصرفی و ابزارهای مورد استفاده در جراحی زیبایی زنان مثلا نخ بخیه یا استفاده از لیزر های مخصوص
  • همراه شدن لابیاپلاستی با دیگر جراحی های زیبایی که می توان انجام داد.
  • محل انجام عمل لابیاپلاستی مثلا بیمارستان، یا مطب خود پزشک زیبایی زنان

مقایسه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران با کشورهای دیگر که در آنها این عمل زیبایی واژن انجام می شود

عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) مانند سایر عمل های زیبایی که در داخل و خارج از ایران مشترک است دارای هزینه های متفاوتی می باشد، به عنوان مثال با مقایسه هزینه عمل زیبایی زنان مانند لابیاپلاستی در کشورهای خارجی از جمله آمریکا و عربستان نشان می دهد که حدود ۵ هزار تا ۸ هزار دلار و همچنین در کشور های اروپایی حدود ۴ هزار تا ۶ هزار یورو می باشد، چرا که این اختلاف قیمت زیاد در هزینه این جراحی نسبت به کشور عزیزمان ایران موجب شده که بیشتر خارجی هایی که علاقه مند به جراحی زیبایی لابیاپلاستی هستند برای انجام اعمال زیبایی خود به ایران و پزشکان ایرانی روی بیاورند که نمودار ها نشان می دهند که در سال های اخیر بیشتر خارجی ها مخصوصا عرب ها به دلیل کاهش هزینه های عمل های زیبایی زنان از جمله هزینه عمل لابیاپلاستی در خانم ها ترجیح داده اند به کشور ما سفر کنند و در اینجا جراحی خود را انجام دهند.

آیا بیمه هزینه جراحی عمل لابیاپلاستی را برای بیمار تقبل می‌کنند؟

از آنجایی که جراحی لابیاپلاستی یک نوع از عمل های زیبایی خانم ها محسوب می‌شود، پس نتیجه میگیریم که هزینه های آن تحت پوشش بیمه و بیمه های تکمیلی قرار نمی گیرد و در کل عمل لابیاپلاستی و دیگر عمل های زیبایی واژن تحت پوشش هیچ گونه از بیمه های موجود نیستند.

 آیا انجام همزمان عمل زیبایی واژن در کاهش هزینه ها تاثیری دارد؟

متخصصان جراح زیبایی زنان بر این باورند که تعدادی از زنان می خواهند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند در کنار نیاز به عمل های تکمیلی زیبایی واژن هم نیز دارد، مثل (واژینوپلاستی، پرینورافی، تزریق ژل، رفع تیرگی یا روشن سازی پوست واژن) که در حالت ترکیبی اگر بخواهند تمامی این مشکلات را به یکباره برطرف کنند، هزینه ها یک تا یک و نیم میلیون برایشان کاهش می‌یابد که معمولا بیماران این راه را به دیگر راه حل ها ترجیح می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button