آدرس : تهران پارس 09904162293 02176710465 drramzannezhad
توضیحات دکتر ریحانه رمضانی نژاد در مورد روشهای جوانسازی و زیبایی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

جهت مشاوره و گرفتن نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن:۰۲۱۷۶۷۱۰۴۶۵
موبایل:۰۹۹۰۴۱۶۲۲۹۳

افزایش سن و کاهش تولید کلاژن به دنبال کاهش سلولهاى فیبروبلاست ، در تمامی ارگانهای بدن سبب شرایط نامطلوب و شروع روند پیری می شوند .از جمله تغییرات مهم آن در سیستم تناسلی بانوان می باشد .

هر چه سن افزایش  میابد میزان خشکی واژن و کاهش ترشحات خصوصا حین نزدیکی بارزتر میشود. این مساله باعث احساس سوزش  و خارش  وگزگز در ناحیه واژن و  نیز احساس درد و ناراحتی و سوزش حین مقاربت میشود.

این شرایط در سنین۴۰تا ۵۰ سالگی  همزمان با کاهش هورمونهاى استروژن و پروژسترون اتفاق افتاده وبتدریج تشدید میشود .

برای درمان در سالهای گذشته از کرمهای هورمونی و یا لوبریکانت ها استفاده میشد که بیمار مجبور به استفاده هر شب از این دارو ها بود . در ضمن پس از قطع دارو اثر آن از بین رفته و بیمار مجددا علایم فوق را داشت .قابل ذکر است بسیاری از بیماران بدلیل شرایط خود امکان استفاده از کرمهای هورمونی ندارند وناچار به ادامه زندگی با شرایط فوق بودند .

امروزه تکنیک جدید درمانی با عنوان لیزر مونالیزا تاچ به کمک بیماران زیادی آمده است .پس از درمان سه جلسه ای بالیزر مونالیزاتاچ که در فواصل یک ماههانجام می شود بیمار تا ۱تا ۲ سال بدون مشکل خواهد بود .انجام لیزرواژینال بدون درد بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام پذیر است .لیزر در تمام بانوان سنین بالای ۳۰ سال که دچار خشکی واژن هستند قابل انجام بوده و محدودیت سنی ندارد .و زندگی زناشویی شادتری را به آنها هدیه میدهد .بدلیل رفع درد حین نزدیکی میزان ارگاسم و رضایتمندی جنسی در بانوان افزایش می یابد .

درمان این بیماران در زندگی زناشویی و رضایتمندی جنسی و در نهایت سلامت روان آنها موثر خواهد بود .

 

Call Now Buttonتماس با ما